за компанијата

Црн пајак лента е професионална производител на материјали за пакување во Кина
Основана во 1985 година, нашите производи се продаваат во целиот свет Во изминатите години
Ние ангажирани во Суровина истражување - Лепак за производство - Печатење - слој - slitting и сечење
Ние може да произведе сите видови на спецификации на барањата да ги задоволи клиентите е, ОЕМ и ODM се добредојдени

24ч онлајн сервис: е-пошта: admin@blackspidertape.com, WeChat / Whatsapp: 0086-13113897309

Испраќам барање

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • linkedin
  • facebook
  • twitter