Rreth kompanisë

BLACK SPIDER TAPE është një prodhues profesional të paketimit materiale në Kinë
themeluar në vitin 1985, produktet tona janë shitur në të gjithë botën në vitet e fundit
Ne të angazhuar në Raw kërkime materiale - Glue prodhimin - Printing - Veshje - prerë dhe prerja
Ne mund të prodhojnë të gjitha llojet e syze të kërkesave të përmbushur klientit, të OEM dhe ODM janë të mirëpritura

24hrs shërbim online: Email: admin@blackspidertape.com, Wechat / Whatsapp: 0.086-13113897309

Enquiry

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • linkedin
  • facebook
  • twitter